„Jsme zapojeni do projektu www.pivnicyklotrasy.cz a těšíme se na všechny, kdo chtějí poznat náš pivovar a naše piva!“

 

Pivovar Pod Lípou zahájil svůj provoz v říjnu roku 2013.

Náš sládek pro Vás vaří čtyři druhy piv na kterých si můžete pochutnat u nás v hostinci, případně si je můžete odnést v PET láhvi do pohodlí domova, nebo Vám je naplníme do KEG sudu na grill párty či jinou příležitost.


Plnění piva do sudů

Pro zájemce o pivo v KEG sudech máme stanovené maloobchodní ceny. Pro hostinské a restauratéry s živnostenským listem máme stanovené velkoobchodní ceny. Veškeré informace o možnosti plnění a odběru piva v KEG sudech vám rádi poskytneme na telefonním čísle 720 612 093..

 

Prohlídky pivovaru. 
Od června 2014 pořádáme organizované prohlídky pivovaru se sládkem. Prohlídky jsou organizovány pro skupiny od 10ti do 15ti osob. Termín prohlídky si můžete individuálně dohodnout po telefonu č.720 612 093. Prohlídky pivovaru – jednotná cena za prohlídku pivovaru á 60,- Kč.

Stálá nabídka piv:
ČeledínČeledín byl na staročeském statku osobou “nejníže“ postavenou, nicméně bez dobrého čeledína se žádný pořádný statek neobešel…… A tak se i u nás stal Čeledín nepostradatelným obyvatelem našich výčepů. Čeledín je poctivá světlá výčepní desítka, která Vás překvapí svou plnou chutí a zároveň osvěžující lehkostí. Alc. 4,5 % vol.
MouřenínMouřenín byl muž tmavé pleti s podivným ošacením, čímž vzbuzoval mezi staročeským lidem pozornost a zvědavost….. A právě pro pokušení lidu se s mouřenínem setkat, či se ho dokonce dotknout, jsme ho pustili do našeho výčepu. Mouřenín je polotmavá jedenáctka s lahodně vyváženou hořkosladkou chutí. Alc. 4,7 % vol.
SedlákSedlák byl pán…. Díky jeho moudrosti a zkušenostem věděl každý na statku co, jak a kdy má dělat a jedině tak mohl statek prosperovat. Mít někoho, kdo má moudrost a zkušenosti, je prostě nutnost, proto ho najdete i na našich pípách. Sedlák je tradiční dvanáctistupňový ležák, který si prostě zamilujete. Alc. 5 % vol.

 

LanbertLanbert je kyšická „náplava“…… Je to řízný chlapík ze severozápadu, který jednoho dne navštívil Kyšice a tak se mu zde zalíbilo, že se tu natrvalo usadil.Ve skutečnosti název obsahuje jméno zakladatele pivovaru. Lanbert je unikání pšeničná třináctka, která v sobě kloubí jemnost a říz. Alc. 5,5 % vol.

 

Be the first to comment.

Leave a Reply